PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „STOKROTKI”

Dnia 26.10.2018 w piątek w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.  Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Wśród niej nie zabrakło rodziców, rodzeństwa i dziadków trzylatków. Odświętnie ubrane maluchy, najpierw zaprezentowały program artystyczny, recytując wiersze i śpiewając piosenki, a później uroczyście ślubowały być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła Pani wicedyrektor przedszkola, która „zaczarowanym” ołówkiem pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom. Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W poniedziałek w sali na naszych maluchów czekał słodki poczęstunek.

mgr Magdalena Ćwiklińska