Z CYKLU: BIEDRONKI POZNAJĄ ZAWODY SWOICH RODZICÓW DIETETYK

Dnia 21.11.2018r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej grupie mamę Michała, która opowiedziała nam o specyfice swojego zawodu- dietetyka. Pani Małgorzata rozpoczęła swoją prelekcję od uświadomienia dzieciom, że wybrany zawód nie musi być profesją do końca życia. Opowiedziała na swoim przykładzie (rok wcześniej była u Biedronek, jako asystentka stomatologa), że nigdy nie jest za późno, by się kształcić i zdobywać nowe kwalifikacje, uprawnienia, umiejętności a wszystko zależy tylko od nas samych. Ważnym elementem spotkania z dietetykiem była wspólnie wykonana piramida żywienia, która sprawiła dzieciom wiele radości. Punktem kulminacyjny było wręczenie każdemu dziecku dyplomu potwierdzającego udział w szkoleniu pt.: „Podstawy zdrowego odżywiania”, który dzieci wpięły do swojego portfolio zawodowego.

W imieniu swoim i Biedronek serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie za poświęcony czas oraz szkolenie pt. „Podstawy zdrowego odżywiania”.

mgr  Patrycja Kobiela-Orlińska