„JASEŁKA PRZY ŻŁÓBKU” –BOŻONARODZENIOWA OPOWIEŚĆ W GRUPIE V

20-12-2018 - Nowości

17.12.2018 r. „Misie” zaprosiły swoich rodziców na bożonarodzeniową opowieść pt.: „Jasełka przy żłóbku”. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach zaprezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołkami, pastuszkami, królami, którzy obdarowali Jezuska darami. Pojawił się także mały, figlarny diabełek. Przedszkolaki poprzez recytację wierszy, śpiew kolęd i pastorałek, a także piękne tańce opowiedziały o tym, jak wspaniałe są święta. Na twarzach wszystkich oglądających malowało się ogromne szczęście i wzruszenie z powodu pięknego występu wszystkich „Misiów”.

Na koniec rodzice zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie pomalowanymi bombkami, które zapewne zawisną na choince w każdym domu i będą jej wyjątkową ozdobą.

mgr Janina Hołowczak