WALENTYNKI – CZERWONY DZIEŃ W PRZYJAŹNI U „MISIÓW”

18-02-2019 - Nowości

14 lutego był dla „Misiów” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Tego dnia w naszej grupie królował kolor czerwony. Przedszkolaki poznały tradycje związane z tym dniem poprzez wspólne działania w zespołach m.in.: układały puzzle, przeliczały, dobierały pary, dodawały i odejmowały, klasyfikowały serduszka oraz grały w ulubioną grę – bingo specjalnie na ten dzień przygotowane. Dzieci zostały zachęcone do okazywania uczuć innym osobom – kolegom, koleżankom, rodzicom, bo przecież walentynki to wspaniała okazja, by porozmawiać z dziećmi o uczuciach miłości i przyjaźni oraz do zastanowienia się, jak można te uczucia okazywać, jak sprawić  innym radość? Oczywiście nie obyło się bez walentynkowego poczęstunku, na który wszelkie łakocie dostarczyli rodzice, za co bardzo dziękuję.

mgr Janina Hołowczak