„STOKROTKI” I „MISIE” W SALI ZABAW „PIOTRUŚ”

W czwartek 4 kwietnia przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Piotruś”. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: labirynt z przeszkodami, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnie i baseny z kulkami.

Do sali zabaw zaprosiła nas mamusia Hani i Nicoli Pani Angelika. Mama dziewczynek pracuje tam, jako animator zabaw. Przybliżyła nam, na czym polega jej praca oraz jaki ma zakres obowiązków. W ten sposób przedszkolaki realizowały program autorski dotyczący preorientacji zawodowej. Dziękujemy Pani Angelice za poświęcony nam czas oraz poczęstunek.

Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną Przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i radosnej zabawy. Godzina szalonej zabawy na zjeżdżalniach, dmuchańcu i  w basenach z kolorowymi piłkami minęła bardzo szybko.  Dlatego zaplanowaliśmy kolejny wyjazd już maju. Tym razem z okazji Dnia Dziecka.

mgr Joanna Branc

mgr Janina Hołowczak