,,WITAJCIE W NASZEJ BAJCE” – PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W WYKONANIU RODZICÓW DLA ,,PSZCZÓŁEK”

Rodzice dzieci z grupy ,,Pszczółki” z okazji Dnia Dziecka przygotowali dla przedszkolaków wspaniałą niespodziankę – inscenizację teatralną o Czerwonym Kapturku i zwierzętach. Rodzice w roli aktorów wypadli świetnie i wykazali się również ogromnym zaangażowaniem podczas dekoracji sali oraz wykonywania teatralnych strojów. Włożyli całe swoje serca w ciężką pracę, przygotowania i próby do przedstawienia,   dając tym samym w końcowym efekcie ogromną radość najmłodszym widzom. Dzieci były zachwycone a na ich twarzach pojawiał się nie tylko uśmiech, ale zachwyt i przejęcie. Nie mogą się już doczekać kolejnych przedstawień.

Gratulujemy Rodzicom sukcesu i serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.

mgr Olga Kaźmierska