„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM – U ZAJĄCZKÓW”

26-06-2019 - Nowości

O tym, że czytanie dzieciom ma wiele zalet wie chyba każdy. Również rodzice dzieci z grupy III „Zajączki” chętnie i czynnie włączają się w prowadzoną w przedszkolu akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. We wtorek 18 czerwca w naszej sali gościliśmy wyjątkowych gości – panią Olgę mamusię Gabrysi wraz z jej młodszą siostrzyczką Zosią. Pani Olga z pomocą małej Zosi zapoznała dzieci z bajką pt. „Świnka Peppa – wróżka zębuszka”. Dzieci z ciekawością słuchały bajki tym bardziej, że pani Olga przyniosła do przedszkola domek Peppy z całym wyposażeniem oraz dużo rekwizytów, które pokazywała dzieciom podczas czytania bajki.

Bardzo dziękujemy pani Oldze za poświęcony nam czas i zachęcamy pozostałych rodziców do udziału w naszej akcji.

mgr Martyna Domańska