„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” W GRUPIE IV „STOKROTKI”

Cenną rolę w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – nasze przedszkole bierze udział w społecznej kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. W ramach realizowanego cyklu spotkań z książką panie w grupie IV „Stokrotki” codziennie, w trakcie poobiedniego odpoczynku, czytają dzieciom bajki.

Dotychczas do akcji włączyły się mamy Nikolki S. Pani Marta, mama Patrycji Pani Anna oraz brat Alicji -Wiktor.

Dziękujemy za poświęcony nam czas. Dla Stokrotek są to zawsze bardzo miłe spotkania, kiedy to mogą gościć w przedszkolu bliskie osoby. Serdecznie zapraszamy rodziców, rodzeństwo a także dziadków do włączenia się do akcji.

mgr Joanna Branc