DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością  i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

Dzieci to czują i wiedzą dlatego w dniu 29.02.2020 r, przedszkolaki z grupy VII ,,Słoneczka’’, zaprosiły swoich dziadków    do przedszkola z okazji ich święta. Jest to dzień nie zwykły bo pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny w postaci Jasełek, wzruszających wierszy, piosenek okolicznościowych, inscenizacji i tańców. Mali artyści

z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po występie dziadkowie zostali obdarowani upominkami wykonanymi pieczołowicie i starannie przez dzieci. Następnie zostali zaproszeni na poczęstunek w sali.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.

mgr Jolanta Daśko