ZDALNE NAUCZANIE

Szanowni Rodzice

Od dnia 25.03.2020 r. rusza zdalne nauczanie. Na stronie naszego przedszkola znajdziecie Państwo zakładkę „Zdalne nauczanie”, w której będą umieszczane treści podstawy programowej do realizacji przekazane przez nauczycieli poszczególnych grup.

W związku z pytaniami Rodziców o książki do ćwiczeń, umieszczam link do strony wydawnictwa, które w tych trudnych warunkach udostępniło książki w formacie pdf przystosowane do druku https://www.mac.pl/flipbooki

Wychowawcy grup, będą umieszczali w zakładce swojej grupy materiały wspomagające wspólną pracę i poznawanie nowych treści.

Rodzice, którzy nie mają możliwości wydrukowania kart pracy dla dziecka proszę, o kontakt telefoniczny z sekretariatem przedszkola 94 352 57 82 – znajdziemy rozwiązanie.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań podczas pracy z dzieckiem, wszelkiej pomocy udzielają aktualnie pracujący nauczyciele pod następującymi adresami mailowymi:

j.holowczak@pm7kg.pl

a.osowska@pm7kg.pl