OGŁOSZENIE dot. płatności

SZANOWNI RODZICE

Od dnia 1 marca 2021 r. ulega zmianie sposób naliczania płatności za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu.

Opłaty będziecie Państwo uiszczać „z dołu”, a nie jak dotąd „z góry”.

Przykład: Dziecko chodzi do przedszkola w marcu, je posiłki.
Po zakończeniu marca System Netcom naliczy za ile godzin i za ile posiłków musicie Państwo zapłacić. Opłatę za marzec trzeba będzie dokonać do 15 kwietnia 2021r. i w każdym kolejnym miesiącu do 15-go dnia, a nie jak dotąd do 10-tego dnia miesiąca.

W związku z tym konieczne jest złożenie nowej deklaracji w trzech egzemplarzach.

Proszę w dniach 23-25.02.2021r. ( od wtorku do czwartku) pobrać druk do wypełnienia na grupach.

Wypełnione deklaracje należy zwrócić do sekretariatu

25-26.02.2021 r. ( czwartek i piątek do godziny 12:00)

Z uwagi na dużą ilość petentów prosimy przestrzegać

wyznaczonych terminów oraz obostrzeń sanitarnych.

Po złożeniu deklaracji rozpoczynacie Państwo płacić za przedszkole

w kwietniu.

Marzec zatem jest okazją do uregulowania wszelkich długów

jakie niestety mają niektórzy rodzice wobec przedszkola.

RODZINNY KONKURS ,,PIERNIKOWE CUDA”

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w konkursie

1. ,,Piernikowe cuda”.

Celem konkursu jest upowszechnianie tradycji pieczenia świątecznych pierników.

Przedmiot konkursu to piernik bożonarodzeniowy – wykonanie piernika (ozdoby bożonarodzeniowej) z materiałów jadalnych i udekorowanie go według własnego pomysłu. Praca może mieć formę tradycyjnego pierniczka, ozdoby wiszącej z piernika lub formę przestrzenną- domek z pierników.

Zdjęcie dziecka trzymającego pracę należy wstawić na stronie Facebook, pod postem w komentarzu, wpisać imię dziecka oraz nazwę grupy.

Konkurs trwa od 1 do 15 grudnia 2020r.

Wyniki konkursu będą podane na naszej stronie Facebook Przedszkole Miejskie nr 7.

Czekają wspaniałe nagrody!

Organizator konkursu: Przedszkole Miejskie nr 7

Osoba nadzorująca: O. Kaźmierska

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr  7 w Kołobrzegu informuje, że z dniem 1 września 2020 r. w porozumieniu z Prezydentem Miasta Kołobrzeg zmienia się opłata za posiłki w przedszkolu.

Nowa stawka żywieniowa za 3 posiłki będzie wynosić 8,50 zł.

I śniadanie – 1,70 zł

II śniadanie – 2,55 zł

obiad – 4,25 zł

Drodzy Rodzice !

Zgodnie z informacją Prezydent Miasta Kołobrzeg, przekazaną na konferencji w dniu 4.05.2020 r.,

w najbliższym czasie zostanie wznowiona działalność opiekuńczo-wychowawcza

dla dzieci z przedszkoli miejskich w Kołobrzegu.

W związku z powyższym, istnieje konieczność złożenia przez rodziców, którzy nie są w stanie  zapewnić swoim dzieciom opieki, stosownego oświadczenia (w załączeniu) do Dyrektora Przedszkola.

Oświadczenia należy pobrać ze strony internetowej przedszkola i przekazać je za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyrektor@pm7kg.pl  lub s.filipowicz@pm7kg.pl w postaci podpisanego skanu lub zdjęcia oświadczenia w nieprzekraczalnym terminie do 7.05.2020 r. do g. 12.00.

Informacja zwrotna o przyjęciu dziecka, zostanie Państwu przekazana niezwłocznie

po dokonaniu analizy złożonych oświadczeń i ich zatwierdzeniu.

W załączeniu wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego.

Oświadczenie rodziców o konieczności zapewnienia opieki przez przedszkole (KLIKNIJ ABY POBRAĆ)

zarządzenie covid-1920200506 (kliknij aby pobrać)

Monika Hazubska

dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 7