Drodzy Rodzice !

Zgodnie z informacją Prezydent Miasta Kołobrzeg, przekazaną na konferencji w dniu 4.05.2020 r.,

w najbliższym czasie zostanie wznowiona działalność opiekuńczo-wychowawcza

dla dzieci z przedszkoli miejskich w Kołobrzegu.

W związku z powyższym, istnieje konieczność złożenia przez rodziców, którzy nie są w stanie  zapewnić swoim dzieciom opieki, stosownego oświadczenia (w załączeniu) do Dyrektora Przedszkola.

Oświadczenia należy pobrać ze strony internetowej przedszkola i przekazać je za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyrektor@pm7kg.pl  lub s.filipowicz@pm7kg.pl w postaci podpisanego skanu lub zdjęcia oświadczenia w nieprzekraczalnym terminie do 7.05.2020 r. do g. 12.00.

Informacja zwrotna o przyjęciu dziecka, zostanie Państwu przekazana niezwłocznie

po dokonaniu analizy złożonych oświadczeń i ich zatwierdzeniu.

W załączeniu wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego.

Oświadczenie rodziców o konieczności zapewnienia opieki przez przedszkole (KLIKNIJ ABY POBRAĆ)

zarządzenie covid-1920200506 (kliknij aby pobrać)

Monika Hazubska

dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 7