ZABAWY INTEGRACYJNE U BIEDRONEK- WESOŁO JEST Z MAMA I TATĄ!

Korzystając z pięknej majowej pogody 31.05.2017 r. dzieci z grupy III „Biedronki” wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w spotkaniu pod hasłem: „Wesoło jest z mamą i tatą!”.

Przedszkolaki i ich rodzice wspólnie mieli okazję wykazać się zręcznością, szybkością i sprytem w przygotowanych zawodach sportowych i zabawach integracyjnych. Było bardzo wesoło, a z twarzy dzieci nawet na chwilę nie znikał uśmiech. Bo dzieci kochają zabawy z pomysłem… Dzieci ciągle chcą nowych wrażeń. Szybko się nudzą i narzekają na brak atrakcji. Im oryginalniejsza forma spędzenia czasu, tym większa radość i frajda z udziału w niej.

Miłą niespodzianką było puszczanie dużych baniek mydlanych, które przygotowali rodzice Maksyma. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali pamiątkowe medale- oczywiście z wizerunkiem biedronki

Mamy nadzieję, że zarówno dzieci, jak i rodzice miło spędzili razem czas tego popołudnia.

mgr Kalina Kucharczyk

Marta Liberacka