ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE I „KOTKI”

08 czerwca  w grupie „Kotki’ odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli  do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Tematem zajęć była „Kolorowa łąka”. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania poczynając od odgadywania zagadek, przeliczania płatków kolorowych kwiatów, aż po wykonanie wspólnej pracy  z rodzicami kolorowej łąki. Nie obyło się również bez wspólnych zabaw tanecznych. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci  jak i rodzice chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

mgr Magdalena Ćwiklińska