Menu Zamknij

Zajęcia dodatkowe

Aby uatrakcyjnić pobyt przedszkolaków w placówce oferujemy wiele ciekawych zajęć, które rozwijają wszechstronnie dziecko.

Oferta zajęć bezpłatnych:

  • rytmika dwa razy w tygodniu (dzieci 3-6 lat);
  • angielski jeden raz w tygodniu (dzieci 3-4 lat), dwa razy w tygodniu ( dzieci 5-6 lat);
  • gimnastyka korekcyjna dwa razy w tygodniu dla dzieci w wieku (4-6 lat) wymagających zajęć korygujących wadę postawy;
  • religia dwa razy w tygodniu (dzieci 5-6 lat);
  • zajęcia logopedyczne dwa razy w tygodniu dla dzieci wymagających pracy korekcyjno – kompensacyjnej w tym zakresie;
  • obserwacje psychologiczne raz w tygodniu.

 

HARMONOGRAM BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ DODATKOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

ANGIELSKI – mgr Martyna Domańska

PONIEDZIAŁEK ŚRODA CZWARTEK
11:30 – 12:00 Grupa III 11:30 – 12:00 Grupa III 10:40 – 11:00 Grupa IV
12:00 – 12:30 Grupa V 12:00 – 12:30 Grupa V 11:00 –11:15 Grupa I
12:30 – 13:00 Grupa VI 12:30 – 13:00 Grupa VI 11:15 –11:30 Grupa II
13:00 – 13:25 Grupa VII 13:00 – 13:25 Grupa VII  
13:30 – 14:00 Grupa VIII 13:30 – 14:00 Grupa VIII  

RYTMIKA – mgr Izabela Paczos

WTOREK ŚRODA CZWARTEK
8:30 – 8:45 Grupa I  8:3 – 9:00 Grupa VI 10:00 – 10:15 Grupa I
10:00 – 10:30 Grupa III  9:00 – 9:20 Grupa IV 10:15 – 10:30 Grupa II
13:45 – 14:15 Grupa V 9:20 – 9:50 Grupa VIII 10:30 – 11:00 Grupa V
  9:50 – 10:15 Grupa VII 11:00 – 11:20 Grupa IV
  10:15 – 10:30 Grupa II 11:20 – 11:50 Grupa VIII
    11:50 – 12:20 Grupa VI
            12:20 – 12:45 Grupa VII
       12:45 – 13:15 Grupa III
       

 

 

 

RELIGIA – Krystyna Michalik

WTOREK CZWARTEK
11:30 – 12:00 Grupa VIII    12:00 – 12:30 Grupa V
   12:00 – 12:30 Grupa V    12:30 – 13:00 Grupa VI
   12:30 – 13:00 Grupa VI    13:00 – 13:25 Grupa VII
   13:00 – 13:25 Grupa VII    13:30 – 14:00 Grupa III
   13:30 – 14:00 Grupa III    14:00 – 14:30 Grupa VIII
   

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE – mgr Marta Siewior

PONIEDZIAŁEK 7:00  – 11:00

ŚRODA 11:00 – 15:00

PIĄTEK 11:00 – 15:00

KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM – mgr Alina Kornak

ŚRODA 8:00 – 11:00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – mgr Monika Hazubska