DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA U PSZCZÓŁEK

23 listopada Pszczółki obchodziły Święto Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem.Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych misiów na honorowe miejsca.

Przedszkolaki zaśpiewały znane wszystkim piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia”, „Mały miś”, „Dwa misie”, „Jadą, jadą misie”. Było wesoło i radośnie. Dzieci wysłuchały bajki o misiu, która zachęcała do tolerancji, rozwiązywały zagadki, uczyły się rymowanek, ćwiczyły i wykonywały wiele ciekawych zadań. Dzieci tańczyły ze swoją zabawką, zapoznały się z bajkami, których bohaterami były misie, a także wykonały ciekawe prace plastyczne, nie zabrakło wierszyków i piosenek o misiu a także słodkiego poczęstunku. Dzieci próbowały tego, co misie kochają najbardziej na świecie – pysznego, słodkiego i zdrowego-miodu.

W przyszłym roku także zaprosimy do naszego przedszkola wszystkie najukochańsze misie i wspólne będziemy się uczyć i bawić.

mgr Joanna Branc