„WIGILIJNY CZAS, CHOINKOWE OSOBY TWORZYMY” ZAJĘCIA OTWARTE U BIEDRONEK

Dnia 12.12.2018r. odbyły się zajęcia otwarte poświęcone poznaniu przez dzieci tradycji związanymi ze świętami Bożego Narodzenia; utrwaleniu poznanych liter; kształtowaniu umiejętności matematycznych zakresie 0-10. Zajęcia rozpoczęły się zabawą muzyczno ruchową „Clap clap” z wykorzystaniem klawesów i rozwiązaniem przez dzieci zagadki obrazkowo słownej stanowiącej punkt przewodni zajęć a zakończyły kodowanie na dywanie „bombki na gałązce”. Wszystkie dzieci w skupieniu rozwiązywały kolejne zadania o efektem zajęć są wykonane przez dzieci wspólnie z rodzicami bombki, które trafią na kiermasz bożonarodzeniowy.

Serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym rodzicom za wspólne zajęcia i przemiłą świąteczną atmosferę.

mgr Patrycka Kobiela – Orlińska