WYSTĘP ZIMOWO – ŚWIĄTECZNY U ZAJĄCZKÓW

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas piękny, ale także bardzo pracowity. Przedszkolaki także wiedzą, że trud i wysiłek przynosi wspaniałe efekty.

Dnia 18 grudnia po wielu próbach, nauce dzieci zaprezentowały się swoi rodzicom w występie o tematyce zimowej oraz świątecznej. Przedstawienie było bardzo ładne, wzruszające, ocenione gromkimi brawami. Zajączki pięknie zaprezentowały się w wierszach, inscenizacjach, układach tanecznych. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie upominków dla rodziców – własnoręcznie ozdobionych pierniczków oraz na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom za piękny występ, rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku (upieczeniu ciast) oraz paniom pracującym na grupie oraz gościnnie pani Ewie
z maluszków za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego spotkania.

mgr Martyna Domańska