SPOTKANIE Z PANEM KOMINIARZEM W GR. II „PSZCZÓŁKI”

W poniedziałek 19 czerwca  gościliśmy w naszym przedszkolu kominiarza- pana Seweryna Paluszkiewicza. Przedszkolakom bardzo podobało się to spotkanie, podczas którego miały okazję zapoznać się ze strojem i sprzętem kominiarza. Mogły też  przymierzyć cylinder. Dzieci miały wiele pytań do naszego gościa, dzięki którym uświadomiły sobie jak ważna i pożyteczna jest praca kominiarza. Pan kominiarz opowiedział o legendzie „Guzika na szczęście”. Na koniec spotkania nasz gość wziął udział w pamiątkowej sesji fotograficznej.  Każdy przedszkolak otrzymał od pana kominiarza słodką niespodziankę i małą pamiątkę na szczęście.

Była to wyjątkowa wizyta. Już czekamy na kolejną a Panu kominiarzowi dziękujemy za wspaniałą lekcję oraz poświęcony czas.

mgr Olga Kaźmierska