„MISIE” Z WIZYTĄ W SCHRONISKU PRO-ANIMALE W CHARZYNIE

„Idzie zima, chudy zimy nie przetrzyma”, to cykliczna akcja organizowana w naszym przedszkolu mająca na celu zbiórkę karmy, koców dla podopiecznych schroniska.

Po zakończeniu zbiórki „Misie” wybrały się na wycieczkę autokarową do schroniska, żeby przekazać zebrane rzeczy. Po teranie schroniska oprowadził nas jego pracownik, który opowiedział nam wiele ciekawostek na temat przebywających tam zwierząt, a także o zasadach funkcjonowania schroniska. Podczas pobytu w schronisku przedszkolaki oglądały stajnie z końmi i kucykami, psy, drób (gęsi, kury, kaczki, perliczki) oraz szopy pracze, które wywołały duże emocje wśród dzieci.

W imieniu obdarowanych zwierząt bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

mgr Janina Hołowczak