„KOTKI” Z WIZYTĄ W DPS WE WŁOŚCIBORZU

28-05-2019 - Nowości

Dnia 13.05.2019 r. przedszkolaki z grupy IV Kotki odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu. Udały się tam z przygotowanym programem słowno-muzycznym pt. „W wiosennym nastroju”. Występ był wcześniej zapowiedziany i bardzo wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i podopiecznych DPS. Występ z udziałem tak małych aktorów dostarczył wszystkim wielu wzruszeń. Po występie na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników DPS. Dzieci zostały poproszone przez podopiecznych DPS o częstsze wizyty w ich domu. Szczęśliwe i radosne powróciły do przedszkola. Poprzez takie działania uczymy nasze dzieci szacunku do osób starszych oraz wrażliwości na krzywdę i cierpienie innych.

mgr I. Maciejczyk