WYCIECZKA ,, SŁONECZEK” NA POLICJĘ

04-06-2019 - Nowości

W piątek17.05.2019 r. przedszkolaki z grupy I „Słoneczka” odwiedziły Komisariat Policji w Kołobrzegu. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów.                               Naszym przewodnikiem był pan Daniel, który nas serdecznie przywitał i zaprosił na plac. Tam dzieci oglądały policyjne radiowozy i motory. Następnie obejrzeliśmy świetlicę gdzie policjanci mają szkolenia i odprawy. Widzieliśmy sprzęt, który wykorzystują do swojej pracy policjanci. Policjant udzielił nam również informacji na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy, kontaktów z nieznajomymi.

Wycieczka na policję wzbogaciła wiedzę dzieci na temat bezpiecznego poruszania się na ulicy oraz przyniosła wiele radości dzieciom. Wycieczkę zorganizował tata naszego Janka, pan Krzysztof, któremu serdecznie dziękujemy.

mgr Jolanta Daśko