TANECZNE ZAJĘCIA „MISIÓW” Z PANIĄ MARTĄ HERBOWSKĄ

Od drugiego półrocza raz w tygodniu „Misie” miały przyjemność uczestniczyć w zajęciach tanecznych przygotowanych i prowadzonych specjalnie dla nich przez instruktora, a zarazem choreografa  grupy Swann Dance panią Martę Herbowską – (prywatnie mamusię naszej Michasi). Zabawowa forma zajęć tanecznych  wniosła za sobą wiele pozytywnych zmian w dzieciach, bowiem sprzyjała odprężeniu, zmniejszała napięcia, pomagała pozbyć się   kompleksów i zahamowań. Konieczność zapamiętania poszczególnych zmian zachodzących w układach tanecznych zmuszała przedszkolaki do wzmożonej uwagi, szybkiej orientacji, podjęcia decyzji, a także uczyła przestrzegania zasad i poszanowania innych.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Marcie za ogromne serce, zaangażowanie we wspólne tańce i poświęcony nam czas. Życzymy wielu sukcesów tanecznych i satysfakcji z pracy. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się znowu i będziemy kontynuować naszą taneczną przygodę. Już dzisiaj tęsknimy i czekamy – „Misiaki”.

mgr Janina Hołowczak