SZANOWNI RODZICE, uprzejmie informuję, iż w okresie wakacji Przedszkole Miejskie nr 7 będzie pełniło dyżur w LIPCU dla dzieci:

• z Przedszkola Miejskiego nr 7
  • z Przedszkola Miejskiego nr 8,
  • z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 8.

W LIPCU ZE WSZYSTKIMI DZIEĆMI BĘDZIE PRACOWAŁ PERSONEL PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 7.

Natomiast w sierpniu dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 7 dyżur będzie pełniło Przedszkole Miejskie nr 8, do którego będą uczęszczały również dzieci z wyżej wymienionych placówek.

W SIERPNIU ZE WSZYSTKIMI DZIEĆMI BĘDZIE PRACOWAŁ PERSONEL PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 8.

Rodzice dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7, którzy potrzebują zapewnić swoim dzieciom opiekę w miesiącach wakacyjnych zobowiązani są do złożenia wniosku w sekretariacie Przedszkola Miejskiego nr 7 w terminie od 15 do 31 marca 2022 r.

Po rozpatrzeniu wniosków i przeliczeniu dzieci, do dnia 30 kwietnia 2022 r., zostanie Państwu przekazana ostateczna informacja o przyjęciu dziecka na wskazany przez Państwa okres wakacji do wskazanej bądź innej placówki.

Poinformujemy także, w jakim terminie będziecie się Państwo zgłaszać do placówki dyżurującej w celu złożenia niezbędnych dokumentów i deklaracji, które będą podstawą uczęszczania dziecka do placówki zastępczej.

Płatność za żywienie i pobyt, będzie pobierana z góry do 24 czerwca i 25 lipca 2022 r.

[ WNIOSEK ]

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7